Cześć! Jesteśmy House of Dance.

Kilka słów o naszej działalności

Szkoła Tańca House of Dance działa prężnie od 2014 r. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i wszechstronność, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie. Doświadczenie i pomysłowość instruktorów pomaga w doskonaleniu swoich umiejętności zarówno początkującym amatorom, jak i tancerzom.

Zajęcia prowadzimy w: Brodnicy oraz Kurzętniku. Nasi uczniowie i kursanci mogą wybierać wśród różnorodnych form tanecznych, m. in.: baletujazzutańców latinotańca towarzyskiego czy użytkowego. Oprócz zajęć tanecznych, prowadzimy zajęcia z akrobatyki oraz jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy również zajęcia z fitnessu na trampolinach.

Zależy nam nie tylko na uczeniu kroków tanecznych, ale także stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery przygody, rozwijaniu pasji i miłości do tańca. Staramy się, aby nasi uczniowie mogli prezentować swoje umiejętności na zewnątrz, dlatego też często biorą udział turniejach i występach. Podopieczni House of Dance uświetniali swoim tańcem wiele ogólnopolskich wydarzeń, jak m.in. gale Bursztynowej Miss Polski, Miss Polski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wielkopolska Miss.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi zostać profesjonalnym tancerzem, ale każdy może czerpać przyjemność z tańca!